7 (1)

تعمیر ظرفشویی

اگر بعد از اتمام کار و خارج کردن ظروف از داخل ظرفشویی متوجه جمع شدن آب در دستگاه شدید،ابتدا لوله ی خارجی فاضلاب خود را چک کنید در صورت مسدود نبودن با ما تماس بگیرید.

توضیحات
5 (1)

تعمیر ساید بای ساید:

اگر دستگاه در یخ سازی و خروج یخ دچار مشکل شد مرسوم ترین اتفاق در این زمان پر شدن مخزن اصلی یخ میباشد در صورت بروز ابتدا مخزن یخ را خارج و آنرا تکان دهید. پس مجددا اقدام به گرفتن یخ کنید در صورت حل نشدن مشکل با شرکت تماس بگیرید.

توضیحات
4 (1)

تعمیر تلویزیون

در صورتی که در دستگاه خود تصویر شفاف دریافت کردید ولی صدای دستگاه قطع بود با بررسی کلید میزان صدا از قطع نبودن صدا توسط تلویزیون مطمئن شوید سپس دستگاه را برای تعمیرات به شرکت انتقال دهید.

توضیحات
3 (2)

تعمیر لباسشویی

هرگاه در زمان شستشو دستگاه دچار لرزش و صدای زیاد شدید ابتدا پایه های دستگاه را چک کنید که دستگاه از حالت تراز خارج نشده باشد در غیر این صورت با شرکت تماس بگیرید.

توضیحات
2 (2)

تعمیر کولر گازی

اگر در کولر نشتی گاز بوجود آمده یا فیلتر هوا کثیف شده یا سرمایش کم شده و یا خرابی برد الکتریکی ایجاد شده و یا خرابی برد الکتریکی ایجاد شده و یا برفک روی لوله ها دیده میشود یا سیستم تهویه مرکزی روشن نمی شود نیاز است با تعمیرکار تماس بگیرید.

توضیحات
6 (1)

تعمیر اجاق گاز ، فر و مایکرو

اگر قسمت فر به خوبی گرم نمی شود و یا گرما به دمای درست نمی رسد ، پخت و پز یکنواخت نیست و یااصلا اجاق گاز روشن نمی شود و با جرقه نمی زند و زمان زیادی برای روشن شدن لازمست سریعتر با تعمیرکار تماس بگیرید

توضیحات